Návšteva saleziánov na Ukrajine

Koncom mája don Peter Jacko, SDB a Martina Bábiková (koordinátorka humanitárnej pomoci pre Ukrajinu) vycestovali na krátku organizačnú návštevu na Ukrajinu. V Ľvove navštívili „Mariupolis“ – mestečko pre ľudí z východnej UA, kde sa dozvedeli o mnohých príbehoch ľudí utekajúcimi pred vojnou a mali možnosť sa na vlastné oči uistiť o rozvoze humanitárnej pomoci. Sprevádzal ich don Grishom Shvedom, SDB (na fotke). Saleziáni na Ukrajine vybudovali dočasné útočiská (mini izby pre 350 rodiniek s jedálňou a priestorom na hranie pre deti). Pomoc, ktorú vďaka vám poskytujeme na Ukrajine je neustále veľmi potrebná. Ďakujeme!

 

Podporte humanitárnu pomoc pre saleziánov na Ukrajine  

Chcem darovať

Aktuality

Chcem darovať

Osobné údaje
Spôsob platby
Súhlasy

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.