AKO SME PREŽILI MISIJNÝ VÍKEND?

Od piatka 18. októbra do misijnej nedele, ktorú sme slávili 20.10., sme sprevádzali našich budúcich dobrovoľníkov druhým víkendovým stretnutím. Delegát pre misie Ján Rešutík predstavil misijné poslanie saleziánov a činnosť našej organizácie, zaoberali sme sa dobrovoľníctvom aj motiváciami, ktoré nás k nemu vedú. Stretnutie sme trávili v komunite vo Veľkom Bieli, ale spestrili sme si ho aj púťou do Vajnor k bl. Titusovi Zemanovi alebo otužovaním v jazere. S misijnou skúsenosťou sa prišli podeliť Danka a Martin Miadokovci, ktorých okrem rodinných väzieb spojilo aj dobrovoľníctvo v centre Bosco Boys. Ako to na druhej víkendovke vyzeralo, si môžete pozrieť aj TU.

Okrem toho sa však počas misijného víkendu podarilo viacerým bývalým dobrovoľníkom uskutočniť misijné prednášky alebo zbierky pre saleziánske misie. Veľmi pekne ďakujeme všetkým zapojeným a tešíme sa, že sa s nami podieľate na našom poslaní.

Aktuality

Chcem darovať

Osobné údaje
Spôsob platby
Súhlasy

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.