JABLONE V MAFINGE V TANZÁNII RASTÚ A RASTÚ

Minulý rok sa nám vďaka občianskemu združeniu Misia mladých v rámci nášho projektu podarilo vysadiť jabloňový sad v saleziánskej farnosti Mafinga na juhu Tanzánie. A dnes je sad krásne zakvitnutý a plný nových jabloní. Farníci dokonca medzi stromy vysadali kvety rôznych farieb a vôní, aby prilákali viac včiel na opeľovanie.
  • aktuálne majú vysadených až 118 stromov a ich počty sa snažia stále navyšovať
  • okrem výsadby realizujú aj kurzy starstlivosti o jablone pre farníkov, ktorí si kupujú aj sadenice, ktoré si následne sadia na svojich pozemkoch
  • do kurzov sa zapojili miestni z 11 farností
  • saleziáni aj farníci sú veľmi vďační za možnosť rozbehnúť tento projekt s jablkami v Mafinge
Ak chcete o projekte vedieť viac, navštívte našu stránku o projektoch

Aktuality

Chcem darovať

Osobné údaje
Spôsob platby
Súhlasy

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.